Udalosti

Matematické a vedomostné súťaže

Dňa 28.11.2023 sa aj tento školský rok uskutočnila vedomostná súťaž žiakov 1.stupňa Všetkovedko. Prvý krát sa súťaže zúčastnili aj prváci - celkovo súťažilo 8 prvákov. Samozrejme súťažili aj žiaci z 2., 3. a 4. ročníka.  Otázky boli z rôznych oblastí, prírodovedných, matematických, vlastivedných. Svoje vedomosti si žiaci mohli preveriť v testoch z minulých rokov, ktoré riešili na stránke www.vsetkovedko.sk. Dňa 28.11.2023 sa uskutočnila aj vedomostná súťaž žiakov 2.stupňa s názvom Expert geniality show.  Žiak 6.ročníka sa umiestnil v prvej štvrtine zo všetkých súťažiacich na Slovensku. Získal titul TOP Expert. Pekný úspech! Srdečne blahoželáme!

Dňa 30.11.2022 sa uskutočnila medzi žiakmi 1.stupňa obľúbená vedomostná súťaž Všetkovedko. Tento krát celkovo súťažilo 11 žiakov z 2., 3. a 4. ročníka o titul Všetkovedko alebo Všetkovedkov učeň. Otázky boli z rôznych oblastí, prírodovedných, matematických, vlastivedných. Svoje vedomosti si žiaci mohli preveriť v testoch z minulých rokov, ktoré riešili na stránke www.vsetkovedko.sk. Dňa 30.11.2022 sa uskutočnila aj vedomostná súťaž žiakov 2.stupňa s názvom Expert geniality show, do ktorej sa prihlásilo taktiež 11 žiakov. Zo 6.r. súťažilo 6 žiakov, zo 7.r. 1 žiak, z 9.r. 4 žiacismileywink. Žiak 6.ročníka získal titul Expert päť jazykov kultúry, žiačka 7.ročníka získala titul Tajomstvá prírody. Umiestnili sa v prvej štvrtine najúspešnejších žiakov z celého Slovenska. Je to úžasný úspechheart. Blahoželáme!

Dňa 30.11.2021 sa uskutočnila medzi žiakmi obľúbená vedomostná súťaž Všetkovedko. Celkovo súťažilo 10 žiakov z 2., 3. a 4. ročníka o titul Všetkovedko alebo Všetkovedkov učeň. Otázky boli z rôznych oblastí, prírodovedných, matematických, vlastivedných. Svoje vedomosti si žiaci mohli preveriť v testoch z minulých rokov, ktoré riešili na stránke www.vsetkovedko.sk. Dňa 30.11.02021 sa uskutočnila aj vedomostná súťaž 2.stupňa s názvom Expert geniality show, do ktorej sa prihlásilo 15 žiakov. Z 5.ročníka súťažilo 5 žiakov, zo 6. r. 2 žiaci, zo 7. r. 1 žiak, z 8. r. 5 žiakov a z 9. r. 2 žiaci. Každý súťažiaci obdržal prihlasovací kód, pomocou ktorého si od 20.12.2021 na stránke www.vsetkovedko.sk mohol pozrieť svoje výsledkysmileywink.

Detičky boli veľmi šikovnésmiley. Najúspešnejší súťažiaci z 2.ročníka získal 105 bodov zo 168, z 3.ročníka 137 bodov z 210 a zo 4.ročníka 154 bodov z 210. Na hornom stupni v rámci Expert geniality show boli najúspešnejšie dve žiačky z 8.ročníka. Na vyhodnotení súťaže deti získali pekné diplomy a aj užitočnú ceruzku s nápisom Talentitída wink. Titul Všetkovedkov učeň získalo 9 žiakov a 1 žiak s najvyšším počtom získaných bodov sa dostal medzi najbystrejších zo zúčastnených, získal titul Všetkovedko a loptičku, ktorá stvárňuje našu zemeguľu. yes Srdečne blahoželáme! V rámci Expert geniality show sa medzi najbystrejších dostala žiačka 8.ročníka. yes Získala titul Expert v oblasti Tajomstvá prírody. Srdečne blahoželáme! Z dôvodu sprísnených opatrení v Ochrane osobných údajov mená súťažiacich neuvádzame. Ďakujeme za pochopenie.

Školský rok 2019/2020

Matematická súťaž Klokan

Prihlásení žiaci z ročníkov 1-6 súťažili v júni online z domu. Všetci súťažiaci mali pridelené kódy a po prihlásení mali 45 minút na riešenie testu. Súťažiť mohli počas dňa do 19,00 hodiny. V 1.ročníku súťažilo 8 súťažiacich, v 2.ročníku 3 súťažiaci, v 3.ročníku 4 a v 6.ročníku tiež 4 súťažiaci.

V novembri 2019 sa naša škola zapojila do online matematickej súťaže Geniuslogicus pre žiakov vo veku 7 - 18 rokov. Súťažiť mohli prihlásení žiaci, ktorí zaplatili aj symbolický poplatok. Na riešenie mali 5 - 6 týždňov od novembra do januára bez dozoru koordinátora. Súťažilo sa o veľa atraktívnych cien - okrem 75 finančných odmien v sume 2.200 EUR pripravili pre výhercov ďalších 100 cien v podobe mobilov, tabletov, MP3 prehrávačov, USB kľúčov a pod.

Dňa 2. decembra 2014 sa na škole uskutočnila medzi žiakmi obľúbená vedomostná súťaž Všetkovedko.

Celkovo súťažilo 10 žiakov o titul Všetkovedko alebo Všetkovedkov učeň. Otázky boli zo všetkých oblastí, s ktorými sa žiaci doposiaľ stretli – vlastiveda, prírodoveda, slovenský jazyk, anglický jazyk, matematika...Niektoré fotky zo súťaže posielame aj na webovú stránku Všetkovedka. Žiaci sa potom môžu pozrieť, ako im to na zverejnených fotkách pristaneblush. Prajeme veľa šťastia všetkým súťažiacim, aby získali čo najväčší počet bodov!smileyyes

Aj v školskom roku 2013/2014 sa niektorí žiaci druhého, tretieho, štvrtého a piateho ročníka zúčastnili vedomostnej súťaže Všetkovedko. Všetkovedko je skvelá vedomostná súťaž organizovaná pre žiakov druhého, tretieho a štvrtého ročníka. Prihlásilo sa 10 žiakov, poctivo a samostatne riešili zadané úlohy.

Všetci získali titul Všetkovedkov učeň. smiley

Školský rok 2011/2012

Naši žiaci tretieho a štvrtého ročníka sa zúčastnili vedomostnej súťaže VŠETKOVEDKO,

v ktorej si mohli overiť  vedomosti z rôznych oblastí.

Získali pekné ocenenia, ktoré boli pre žiakov veľkou motiváciou do budúcich kôl.