Udalosti

Obedy zadarmo: Manuál

„OBEDY ZADARMO“, MANUÁL:

Ak chcete vaše dieťa prihlásiť na „obedy zadarmo“, poprosíme o vyplnenie a zaslanie tohto zápisného lístka.

1. Strava pre žiakov bude zdarma (časť zaplatí štát)
    2. Žiak sa musí na obedy prihlásiť vyplnením a odovzdaním zápisného lístku v ŠJ do 3.9.
    3. Neprihlásení žiaci získajú nárok na obed zadarmo až v ďalšom mesiaci po prihlásení. (ak sa žiak prihlási od 10.9. nárok na obed zdarma získa až od 1.10.)
    4. Každý neodhlásený alebo neodobratý obed prihláseného žiaka musí rodič zaplatiť v plnej výške, 1,21 € alebo 1,30 €. (Žiak bol v škole, ale na obed nešiel a ani sa neodhlásil.)
    5. Keď žiak nebol v škole (pretože bol  na celodennej súťaži, výlete, exkurzii, v ŠvP, LVVK…) a neodhlásil obed,  ani ho neodobral, musí rodič obed zaplatiť v plnej výške.
    6. Keď žiak nebol v škole (pretože ochorel) a neodhlásil obed, ale iba ho odobral, aj tento obed musí rodič zaplatiť v plnej výške.
    7. Ak žiak ochorel, prvý deň sa neodhlásil, rodič môže prísť pre obed, ale bude musieť platiť plnú výšku. V ďalšie dni choroby už musia byť obedy odhlásené, inak ich rodič platí v plnej výške.
    8. Odhlásenie obeda je možné najneskôr do 08:00 daného dňa, v ktorom mal byť obed odobratý.
    9. Žiak má nárok na obed v daný deň ak sa vyučovania zúčastnil aspoň na jednej vyučovacej hodine.
    10. Žiak nemá nárok na obed ak v daný deň nebol na žiadnej vyučovacej hodine, ak si takýto žiak pre obed príde, rodič následne uhradí plnú sumu stravného.